Світові зірки показалися у вишиванках з орнаментом із різних куточків України

За понад рік повномасштабної війни Україну підтримала неймовірна кількість всесвітньо відомих людей. Деякі з них, як відомо, мають українське коріння.

Серед таких канадська актриса Кетрін Віннік, американський актор Лієв Шрайбер та оскароносний режисер Мішель Азанавічус. Вони, будучи амбасадорами United24, взяли участь у проєкті до Дня вишиванки.

Зірки показалися у сорочках з орнаментом, притаманним різним регіонам України, звідки походять їхні пращури. Усі вишиванки були створені брендом Etnodim спільно з музеєм Івана Гончара.

Кетрін Віннік у вишиванці з орнаментом, що походить з Галичини, адже саме звідти були її дідусь та бабуся

Сорочка Лієва Шрайбера з візерунком Одещинни, звідки походять його прадідусь й прабабуся

Бабуся французького режисера Мішеля Азанавічуса була родом із Ковеля, тому його вишиванка має орнаменти Волині

Також легенда українського футболу Андрій Шевченко та акторка Іванна Сахно взяли участь в ініціативі.

Лаконічна чорно-біла вишиванка Андрія Шевченка символізує Київщину та столичні каштани

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *