Хіт гурту Океан Ельзи став саундтреком до фільму “Пульс”

Творча команда фільму “Пульс” презентувала нову музичну тему до стрічки – композицію “Той день”. Виконавицею стала Злата Огневич, аранжувальником – Євген Філатов (The Maneken).

22 липня розпочинаються кінотеатральні покази довгоочікуваної спортивної драми “Пульс” (виробництва Kinorob, що входить до складу FILM.UA Group). Сьогодні, за кілька днів до старту кінотеатрального прокату стрічки, вийшов новий саундтрек разом з кліпом до нього. Ця композиція називається “Той день”, де вокалісткою виступила популярна співачка Злата Огневич, а аранжування здійснив відомий музикант та композитор Євген Філатов (The Maneken), який також є композитором “Пульсу”. Цей саундтрек є кавером на однойменний хіт гурту “Океан Ельзи”, написаний наприкінці 90-х їх фронтменом Святославом Вакарчуком.

Продюсер стрічки Єгор Олесов розповідає про те, як з’явилася ця композиція: “Напередодні старту показів “Пульсу” хотілось додатково нагадати глядачеві про фільм. Саме тому і виникла ідея записати та випустити пісню, яка б перетиналась з ідеями нашої надихаючої стрічки. Я звернувся до Святослава Вакарчука, з яким неодноразово працювали над музичними темами до фільмів. Ми разом взялися переглядати репертуар гурту “Океан Ельзи”, і саме трек “Той день” видався нам найбільш відповідним тому, про що власне і є кінокартина “Пульс”. Проте цей хіт хотілось записати в іншому аранжуванні та з жіночим вокалом, адже головна героїня фільму є жінка. В реалізації цього задуму нам допомогли прекрасна співачка Злата Огневич та чудово знайомий з фільмом композитор Євген Філатов.

“Продюсер фільму Єгор Олесов показав мені, що існує світова практика промо художніх фільмів у вигляді ось таких монтажних кліпів і нарізок з різних фрагментів стрічки, а також переосмислення сучасного хіта. Мені сподобалася ця ідея і я порекомендував звернутися до Злати Огнєвіч, як до великого професіонала та володарки сильного тембру. Ми домовилися, що хочемо отримати потужну музичну конструкцію. Під час переосмислення пісні «Океану Ельзи» я керувався тим, що додав в композицію звуки пульсації, які використовував у фільмі та під час написання оригінального саундтреку. Вони дещо об’єднують всю історію. А сенс пісні, на мій і на погляд продюсера фільму, дуже добре розкриває суть стрічки”,

розкриває деталі роботи над піснею композитор Євген Філатов.

“В дитинстві я мріяла потрапити в кіно. І коли мені запропонували заспівати саундтрек до українського фільму “Пульс”, я неймовірно зраділа. Для мене це велика честь працювати з такою талановитою, креативною командою і звичайно було приємно заспівати пісню гурту “Океан Ельзи” – легендарного гурту, який я обожнюю з дитинства. Для мене глибоке значення має ця пісня, і вона зараз набула для мене інших, додаткових сенсів в рамках кінофільму “Пульс”,

ділиться враженнями від виконання саундтреку “Той день” українська співачка та композиторка Злата Огневич.

Нагадаємо, що першим офіційним саундтреком художнього фільму “Пульс” стала композиція у виконанні популярної української реперки alyona alyona під назвою ‘GO’!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *