Зірки з українським корінням, що підкорили Голлівуд

Девід Духовни

Батько знаменитого американського актора народився в Києві. Коли знаменитість дізнався про це, то з гордістю повідомив своїм підписникам у соціальних мережах.

Лів Шрайбер

Дідусь американського актора по материнській лінії був вихідцем з України. Сам Шрайбер дуже добре знає історію свого сімейства і нерідко згадує про українське коріння в інтерв’ю.

Ольга Куриленко

Знаменитість народилася і провела дитинство в Бердянську. У підлітковому віці актриса переїхала в Москву, а потім і до Франції, де працювала за модельними контрактами. На сьогодні на її рахунку десятки голлівудський блокбастерів.

Леонардо Ді Капріо

Бабусю актора звали Олена Смирнова, і вона була родом з Одеси. Жінка покинула батьківщину, коли вийшла заміж за німця.

Кетрін Віннік

До восьми років знаменита актриса говорила виключно українською мовою, оскільки виросла в сім’ї представників української діаспори в Канаді. На сьогодні вона побудувала блискучу кар’єру.

blank

Стівен Спілберг

Предки Спілберга були родом з України. Один народився в Одесі, інший – в невеликому селі поблизу Кам’янця-Подільського. Сам знаменитість зараз є одним з найталановитіших постановників. Крім того, режисер любитель українського борщу.

blank

Міла Куніс

Знаменита актриса добре розмовляє російською і українською мовами. Вона родом з Чернівців. У 1991 році сім’я Куніс, отримавши Грін-карту, переїхала з України в Лос-Анджелес.

blank

Сильвестр Сталлоне

Предки Сталлоне по материнській лінії проживали в Одесі. Про це сама мати Сильвестра дізналася багато років тому від співробітників КДБ.

Мілла Йовович

Знаменита актриса переїхала з Києва в США у п’ять років і побудувала блискучу кар’єру. Йовович майже без акценту говорить не тільки російською, а й українською мовою.

Вільям Шатнер

Знаменитий актор часто говорив, що у нього є українське коріння. Як виявилося, його дідусь і бабуся були представниками традиційного єврейського сімейства і в важкі часи їм довелося тікати з країни в США.

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *