Проєкт SAFE FASHION українського бренду ROUSSIN продовжує зменшувати кількість ДТП за участю пішоходів.

Бренд ROUSSIN за підтримки Українського Культурного Фонду продовжує реалізовувати проєкт SAFE FASHION – #безсекундижиття у регіонах України. Цьогоріч команда виготовить 2500 світловідбивних рюкзаків та безплатно забезпечить ними дітей середнього шкільного віку міста Павлоград.

Головна мета fashion ініціативи, яка вперше була реалізована у рідному місті бренду – Сміла, покращити стан безпеки на дорогах та зменшити кількість ДТП за участю пішоходів. До того ж проєкт має значний вплив на освітній процес та виховання у дітей свідомого ставлення до своєї безпеки.

«Ми завжди будемо популяризувати відповідальну та безпечну моду, яка віддзеркалює наявні проблеми суспільства та реагує на них. Наш проєкт – це можливість змінити стереотипний погляд на рефлективний одяг та культуру споживання світловідбивачів. Адже у темний час доби чи за умов поганої видимості одяг зі світловідбиваючими елементами стає помітний на відстані 100-130 метрів, у такий спосіб знижуючи ризик виникнення ДТП за участю пішоходів в 6,5 раза»,

– наголошує дизайнерка Софія Русинович.

Крім того, у вересні 2021 року у Павлограді для учнів 19 шкіл бренд ROUSSIN проведе виховну роботу та презентує власний пізнавальний фільм, в якому автоспортсмени тестують видимість звичайного та рефлективного одягу на дорогах та демонструють варіанти аварійного гальмування.

SAFE FASHION – #безсекундижиття, поєднуючи потреби культурної та соціальної сфери, є інноваційним проєктом та реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду. Наразі fashion ініціатива бренду ROUSSIN залишається для інших міст України прикладом підвищення безпеки на дорогах, а також сприяє в Україні формуванню та розвитку відповідального, соціального та безпечного напрямку у сфері моди.

Бренд ROUSSIN – резидент Ukrainian Fashion Week. Дизайнерка бренду Софія Русинович в колекціях звертає увагу на соціальні проблеми сучасності та знаходить дієві шляхи їх вирішення. При цьому кожна колекція відрізняється інноваційними розробками і являє собою симбіоз класики та спорту. Відмінною рисою та головним напрямом розвитку бренду – є використання світловідбивних елементів для безпеки дорожнього руху.

facebook: https://www.facebook.com/roussin.ukraine/
Instagram: https://www.instagram.com/roussin.world/
сайт: https://roussin.ua/
сайт проєкту: https://safefashion.roussin.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *