До 30-річчя незалежності України на ВДНГ відбудеться фестиваль повітряних куль

23 та 24 серпня на ВДНГ у Києві відбудеться національний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Я – громадянин» спеціально до 30-річчя незалежності України. Учасники побачать виставу величезних аеростатів та виступи українських артистів.


Протягом двох днів на виставковому полі ВДНГ будуть працювати 15 повітряних куль, що влаштують найбільшу фотолокацію Києва. Після заходу сонця аеростати будуть світитися вогнем у супроводі світлових прожекторів. Учасники фестивалю зможуть насолодитися видовищним шоу та здійснити підйом на повітряній кулі.
В програмі фестивалю заплановані виступи артистів, унікальна вистава повітряних гімнастів, DJ-сет та інші культурно-розважальні заходи.


Участь у заході можлива за попереднім замовленням квитків на офіційному сайті https://balloonfest.com.ua Організатори просять слідкувати за новинами на сайті проекту, тому що повітроплавні заходи залежать від погодних умов.


Фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Я – громадянин» проводиться за фінансової підтримки Українського культурного фонду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *