XXIV Міжнародна конференція з нерухомості АФНУ

З 14 по 16 травня 2020 р. у м. Дніпро відбудеться виставка зарубіжної нерухомості та бізнесу в рамках XXIV міжнародної конференції з нерухомості АФНУ.Місце проведення – Галерея культурно-ділового центру “Менора” (1й поверх)Вхід вільний, з 9:00 до 20:00
До участі у виставці та конференції запрошено цільових інвесторів (українських та міжнародних), експертів, громадських діячів, керівників підприємств та компаній середньої та вищої ланок, провідних фахівців, фінансові інститути та інститути розвитку.

На протязі 3х днів кожен бажаючий зможе відвідати виставку зарубіжних проектів нерухомості, бізнесу, рітейлу, архітектури й інших супутніх сфер. Учасники виставки презентують об’єкти з багатьох країн, серед яких Іспанія, Турція, Чехія, Греція та інші. 

Експерти у сфері нерухомості, інвестицій, архітектури, будівництва, а також маркетингу, продажу та сервісів на спільній бізнес-площадці обговорюватимуть стан та перспективи розвитку ринку в Україні, його здатності конкурувати зі світовими лідерами, а також презентують кращі технології у світі нерухомості.
Зареєструватися в якості учасника виставки можна за телефонами:+38 097 050 05 05+38 050 340 06 58telegram – @RA_Okey
Більше інформації про захід тут – https://www.facebook.com/events/641523793316135/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *