KOVAL FEST 2018 Дніпро 12-14 жовтня

Вже у Жовтні на фестивальному причалі у Дніпрі пройде одна із самих яскравих подій за останні роки — Унікальний фестиваль #KOVALFEST — магія вогню та металу!
Метою Фестивалю є популяризація давнього мистецтва української нації та створення на території м. Дніпро туристичного осередку — “Металева історія Дніпра”, який буде постійно оновлюватися. Запрошуємо усіх жителів нашого міста назавжди вписати в цю Історію символи та пам’ятки рідного краю, його видатні підприємства, мешканців і важливі події.
Центральною фігурою проекту задумано #ТАЛІСМАНДНІПРА — це історична скульптура, що поєднає наше Рідне Місто. “Лівий” і “Правий” береги міцно тримають Символ м. Дніпро, а 242 листочки дерева, по кількості років, буде присвячено людям та подіям пов’язаним з нашим рідним краєм.

«ТАЛІСМАН ДНІПРА» назавжди поєднає береги славетного Дніпра, та буде нагадувати ще багатьом поколінням дніпрян, що ЄДНІСТЬ — ЦЕ ВЕЛИКА СИЛА!!!

Веселощі, подарунки, яскраве шоу та багато-багато сюрпризів ! А ти прийдеш в запальну атмосферу ? Чекаємо ! Долучайтесь ! +380974577729 kovalfest.com
Давайте покажемо, що жителі Дніпра дружні та творчі !

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Menu
Присоединяйтесь к нашим новостным лентам, чтобы автоматически получать последние новости и информацию