KOVAL FEST 2018 Дніпро 12-14 жовтня

Вже у Жовтні на фестивальному причалі у Дніпрі пройде одна із самих яскравих подій за останні роки – Унікальний фестиваль #KOVALFEST – магія вогню та металу!
Метою Фестивалю є популяризація давнього мистецтва української нації та створення на території м. Дніпро туристичного осередку – “Металева історія Дніпра”, який буде постійно оновлюватися. Запрошуємо усіх жителів нашого міста назавжди вписати в цю Історію символи та пам’ятки рідного краю, його видатні підприємства, мешканців і важливі події.
Центральною фігурою проекту задумано #ТАЛІСМАНДНІПРА – це історична скульптура, що поєднає наше Рідне Місто. “Лівий” і “Правий” береги міцно тримають Символ м. Дніпро, а 242 листочки дерева, по кількості років, буде присвячено людям та подіям пов’язаним з нашим рідним краєм.

“ТАЛІСМАН ДНІПРА” назавжди поєднає береги славетного Дніпра, та буде нагадувати ще багатьом поколінням дніпрян, що ЄДНІСТЬ – ЦЕ ВЕЛИКА СИЛА!!!

Веселощі, подарунки, яскраве шоу та багато-багато сюрпризів ! А ти прийдеш в запальну атмосферу ? Чекаємо ! Долучайтесь ! +380974577729 kovalfest.com
Давайте покажемо, що жителі Дніпра дружні та творчі !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *