ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИДАТНИЙ ДІЯЧ НАУКИ ТА ОСВІТИ»
Півняк Геннадій Григорович
Ректор Національного Гірничого Університету
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ КЕРІВНИК У СФЕРІ ПОСЛУГ З НЕРУХОМОСТІ»
Олексієнко Юрій Володимирович
Генеральний директор агенції нерухомості «Проспект»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕТОДИК У ЛІКУВАННІ»
Корнілов Дмитро Борисович
Завідувач відділення рентгенендоваскулярної хірургії ДОДЦ
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ КЕРІВНИК У СФЕРІ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ»
Ларіонов Сергій Леонідович
Керівник проекту «Справедливе таксі»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ПРАЦЯ НА БЛАГО СУСПІЛЬСТВА»
Дегтярьов Юрій Сергійович
Голова Індустріальної районної ради м. Дніпропетровська
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ КЕРІВНИК ЛІКУВАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ»
Чебанов Костянтин Олегович
Головний лікар Дніпропетровської міської багатопрофільної лікарні №4
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ КЕРІВНИК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ»
Ісмаілов Сархош Мазахірович
Голова обласної громадської організації «Ліга азербайджанців Дніпропетровщини»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ДОСВІД УСПІШНОГО ЛІКУВАННЯ У КАРДІОЛОГІЇ»
Максименко Сергій Вікторович
Завідувач кардіологічного відділення ДОДЦ
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩІ ЄВРОПЕЙСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ У СТОМАТОЛОГІЇ»
Христян Геннадій Євгенович
Засновник та головний лікар стоматологічної клініки «Полімед»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЗА БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД ДЕРЖАВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ПОЗИЦІЮ»
Куліченко Іван Іванович
Міський голова м. Дніпропетровська
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«МЕТОДИКИ ТА ПРАКТИКА У ЛІКУВАННІ ПСИХІАТРИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ»
Юр’єв Євген Борисович
Завідувач кризисним центром Дніпропетровської
обласної клінічної психіатричної лікарні
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИДАТНИЙ ФАХІВЕЦЬ У СФЕРІ ГЕОФІЗИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»
Свистун Володимир Кирилович
Керівник ДГЕ «Дніпрогеофізика»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЮВІЛЯР РОКУ»
Владика Іриней
Мітрополит Дніпропетровський та Павлоградський
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЗІРКОВИЙ ЮВІЛЕЙ: 10 РОКІВ УСПІХУ ТА ДОСЯГНЕНЬ В ІНДУСТРІЇ ДИЗАЙНУ ТА ПОШИВУ ЧОЛОВІЧОГО ОДЯГУ»
Роман Вікторович Дємідов
Засновник bespoke atelier «RomanDemidov»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЗА УСПІШНУ НАУКОВО-ВИХОВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ТА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ПОЗИЦІЮ»
Влада Євгенівна Білогур
Доктор філософських наук, професор
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ КЕРІВНИК ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЇ»
Валентин Іванович Чанглі
Генеральний директор Дніпропетровської обласної
державної телерадіокомпанії
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«БЕЗПЕКА, ОХОРОНА ТА НАДІЙНІСТЬ»
ПП «Безпека Комплекс»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЕКСПЕРТ №1 З НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОБУТОВИХ ПОСЛУГ»
Всеукраїнська мережа хімчисток «KIMS»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ ВИБІР СПОЖИВАЧА»
Всеукраїнська мережа зоомагазинів «ZООлогія»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИРОБНИК РОКУ У ГАЛУЗІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»
М’ясна фабрика «Фаворит плюс»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИРОБНИК РОКУ У МЕБЛЕВІЙ ГАЛУЗІ»
Меблева фабрика «Лінія Стилю»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЕФЕКТИВНЕ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ»
Англійський клуб «СЕМ»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЗІРКОВИЙ ЮВІЛЕЙ»
34-телеканал
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИБІР РОКУ»
Ювелірний салон «OTRADA»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЕКСПЕРТ РОКУ»
Бутик «ОКИНАВА»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«НАЙКРАЩИЙ КОМПЛЕКС VIP-БАНКІВСЬКИХ ПОСЛУГ»
ПАО «АКТАБАНК»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«НАЙБІЛЬШИЙ В УКРАЇНІ УНІКАЛЬНИЙ САЛОН ІНТЕР’ЄРІВ ТА МЕБЛІВ»
Компанія «Rigel Group»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«АКТИВНА ПРАЦЯ З РЯТУВАННЯ БЕЗХАТНІХ ТВАРИН ТА СТВОРЕННЯ ПРИТУЛКУ»
Притулок для тварин «ДРУГ»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ РОБОТОДАВЕЦЬ РОКУ»
Кондитерська фабрика «АВК»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ТЕЛЕКАНАЛ КОРИСНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ»
Телеканал «ІРТ»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИБІР СПОЖИВАЧІВ. ГАЗЕТА КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»
Рекламно-інформаційний щотижневик «Рекламне поле»
ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ПОВНИЙ КОМПЛЕКС КУР”ЄРСЬКИХ ПОСЛУГ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА СПОЖИВАЧІВ»
Кур’єрська служба «РП-доставка»
Фото: Алексей Кузнецов