Дек201307

 

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИДАТНИЙ ДІЯЧ НАУКИ ТА ОСВІТИ»
Півняк Геннадій Григорович
Ректор Національного Гірничого Університету

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ КЕРІВНИК У СФЕРІ ПОСЛУГ З НЕРУХОМОСТІ»
Олексієнко Юрій Володимирович
Генеральний директор агенції нерухомості «Проспект»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕТОДИК У ЛІКУВАННІ»
Корнілов Дмитро Борисович
Завідувач відділення рентгенендоваскулярної хірургії ДОДЦ

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ КЕРІВНИК У СФЕРІ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ»
Ларіонов Сергій Леонідович
Керівник проекту «Справедливе таксі»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ПРАЦЯ НА БЛАГО СУСПІЛЬСТВА»
Дегтярьов Юрій Сергійович
Голова Індустріальної районної ради м. Дніпропетровська

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ КЕРІВНИК ЛІКУВАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ»
Чебанов Костянтин Олегович
Головний лікар Дніпропетровської міської багатопрофільної лікарні №4

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ КЕРІВНИК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ»
Ісмаілов Сархош Мазахірович
Голова обласної громадської організації «Ліга азербайджанців Дніпропетровщини»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ДОСВІД УСПІШНОГО ЛІКУВАННЯ У КАРДІОЛОГІЇ»
Максименко Сергій Вікторович
Завідувач кардіологічного відділення ДОДЦ

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩІ ЄВРОПЕЙСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ У СТОМАТОЛОГІЇ»
Христян Геннадій Євгенович
Засновник та головний лікар стоматологічної клініки «Полімед»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЗА БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД ДЕРЖАВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ПОЗИЦІЮ»
Куліченко Іван Іванович
Міський голова м. Дніпропетровська

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«МЕТОДИКИ ТА ПРАКТИКА У ЛІКУВАННІ ПСИХІАТРИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ»
Юр’єв Євген Борисович
Завідувач кризисним центром Дніпропетровської
обласної клінічної психіатричної лікарні

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИДАТНИЙ ФАХІВЕЦЬ У СФЕРІ ГЕОФІЗИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»
Свистун Володимир Кирилович
Керівник ДГЕ «Дніпрогеофізика»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЮВІЛЯР РОКУ»
Владика Іриней
Мітрополит Дніпропетровський та Павлоградський

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЗІРКОВИЙ ЮВІЛЕЙ: 10 РОКІВ УСПІХУ ТА ДОСЯГНЕНЬ В ІНДУСТРІЇ ДИЗАЙНУ ТА ПОШИВУ ЧОЛОВІЧОГО ОДЯГУ»
Роман Вікторович Дємідов
Засновник bespoke atelier «RomanDemidov»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЗА УСПІШНУ НАУКОВО-ВИХОВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ТА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ПОЗИЦІЮ»
Влада Євгенівна Білогур
Доктор філософських наук, професор

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ КЕРІВНИК ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЇ»
Валентин Іванович Чанглі
Генеральний директор Дніпропетровської обласної
державної телерадіокомпанії

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«БЕЗПЕКА, ОХОРОНА ТА НАДІЙНІСТЬ»
ПП «Безпека Комплекс»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЕКСПЕРТ №1 З НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОБУТОВИХ ПОСЛУГ»
Всеукраїнська мережа хімчисток «KIMS»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ ВИБІР СПОЖИВАЧА»
Всеукраїнська мережа зоомагазинів «ZООлогія»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИРОБНИК РОКУ У ГАЛУЗІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»
М’ясна фабрика «Фаворит плюс»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИРОБНИК РОКУ У МЕБЛЕВІЙ ГАЛУЗІ»
Меблева фабрика «Лінія Стилю»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЕФЕКТИВНЕ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ»
Англійський клуб «СЕМ»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЗІРКОВИЙ ЮВІЛЕЙ»
34-телеканал

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИБІР РОКУ»
Ювелірний салон «OTRADA»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ЕКСПЕРТ РОКУ»
Бутик «ОКИНАВА»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«НАЙКРАЩИЙ КОМПЛЕКС VIP-БАНКІВСЬКИХ ПОСЛУГ»
ПАО «АКТАБАНК»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«НАЙБІЛЬШИЙ В УКРАЇНІ УНІКАЛЬНИЙ САЛОН ІНТЕР’ЄРІВ ТА МЕБЛІВ»
Компанія «Rigel Group»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«АКТИВНА ПРАЦЯ З РЯТУВАННЯ БЕЗХАТНІХ ТВАРИН ТА СТВОРЕННЯ ПРИТУЛКУ»
Притулок для тварин «ДРУГ»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«КРАЩИЙ РОБОТОДАВЕЦЬ РОКУ»
Кондитерська фабрика «АВК»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ТЕЛЕКАНАЛ КОРИСНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ»
Телеканал «ІРТ»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ВИБІР СПОЖИВАЧІВ. ГАЗЕТА КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»
Рекламно-інформаційний щотижневик «Рекламне поле»

ЛАУРЕАТ У НОМІНАЦІЇ:
«ПОВНИЙ КОМПЛЕКС КУР»ЄРСЬКИХ ПОСЛУГ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА СПОЖИВАЧІВ»
Кур’єрська служба «РП-доставка»

Фото: Алексей Кузнецов



Оставить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons